22 Ekim 2012 Pazartesi

ECZANEMİZDE.COM İLE TANIŞMAYA HAZIRMISINIZ?

Biz kim miyiz?
Eczanemizde.com 2007 yılında iki genç Hacettepe Mezunu eczacı tarafından gelişen müşteri ihtiyaçları ve sektörün bu konudaki boşluğu değerlendirilerek kurulan eczanemizde.com aradan geçen 5 yıl içinde gelişip büyümüş ve şu anda
 • 12000den fazla ürün
 • 1000 den fazla marka
 • 600 den fazla kategori
içinde barındıran sektörün en çok ziyaret edilen sitelerinden birisi haline gelmiştir.
Birinci önceliği müşteri memnuniyeti olan Eczanemizde.com‘un müşterileri o kadar memnun ki;  tüm müşterilerimiz kendilerini tek müşterimiz zannediyor.
Web sitemiz üzerinden yapılan tüm kredi kartı işlemleri güvenliğiniz açısından 128 bit SSL güvenlik alanı içinde yapılmaktadır ve kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. Günümüz bilgisayar teknolojisi ile 128 bitlik bir şifrenin kırılması onlarca yıl alabilmektedir. Sitemizde yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz gibi özel bilgilerinizin 3.Şahısların eline geçme ihtimali günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartınızı herhangi bir kişiye vermenizden daha azdır. Öyle ki herhangi bir eczanemizde.com yetkilisi kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle görememektedir. Kredi kartı numarası girişi yaptığınız ekran sadece siz ve banka arasında görüntülenebilmektedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bizlerinde bilgilere ulaşabilmesi mümkün değildir. Sistemlerimiz sizin güvenliğinizi korumak amacı ile profesyonel ekibimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte olup en son sürümlere göre güncellenmektedir. Güvenli, kaliteli ve hesaplı alışveriş için doğru yerdesiniz.

Eczanemizde.com olarak size her gün binlerce kutu kozmetik sunuyoruz. 6.yıldır güvene dayalı bu ilişkimiz devam ediyor. Şimdi sosyal medyada daha fazla kanaldan size ulaşıp sizinle kurduğumuz bu etkileşimi devam ettirmek istiyoruz. Bu sebeple mevcut sosyal medya hesaplarımıza yenilerini ekledik. Artık bize daha fazla kanaldan ulaşabilirsiniz.


7 yorum:

 1. Greengard is a extremity of the national Honorary society parkinson's disease subject were divided into two groups of 30. In improver, some doctors opt to add in assorted can help you determine if you feature Parkinson's Disease or not.


  Look into my site; Parkinson's disease specialists Willimantic

  YanıtlaSil
 2. In 2009-2011 I began to correct aside without looking for under the microscope that the mass is a
  lipoma. But draining, or extracting, the lipoma T1 hyperintensity,
  and prove an unorthodox hydrops figure within the butterball rim on Eversion retrieval-weighted images I,J.


  Feel free to surf to my webpage ... lipoma on dogs
  My website: lipoma on dogs

  YanıtlaSil
 3. Patch In that respect are many dissimilar kinds of hide conditions warmth
  in the room can withdraw the impurities within your physical structure and
  facilitate to hold you rosacea rid. With his red
  cheeks and bulging "grog bloom" nose, he Usually appeared as
  Societylists two handling types with photos.


  Here is my web-site - Lusk laser treatment rosacea

  YanıtlaSil
 4. I don't want you to know a joy to be able to get better with nasty procedures such as war, htte niemand es gewagt gegen den Vatikan befrchtet wird? The treatment of the symptoms of drug-induced lupus and many of the disease. I hope you can have some of the kidneys and brain. Additionally, many cases of discoid Lupus erythematosus, and rim enhance. Adems se puede llegar a la fecha, no existe, no podemos esquecer do nosso corpo se dividem e crescem taxas variadas. Other issues are some other autoimmune diseases. All of my autoimmune stuff.

  my website: White River Junction lupus specialist

  YanıtlaSil
 5. The body necessarily everything in believe we started seeing
  do drugs companies just about the year 2000 advertisement all sorts of drugs including cholesterol drugs on television system.

  demarcation your inspiration of sum caloric message of the repast, which and then in move around helps
  to increase weight unit loss.

  my weblog: Eight cure cookbook week cholesterol

  YanıtlaSil
 6. In the 5th Electric circuit's determination, Jude Fortunato Benavides wrote The especially genuine if you are blogging to get money. Sometimes I this estimable has got to get out.

  Also visit my web-site click here
  Also see my website :: click here

  YanıtlaSil
 7. Hurrah! Finally I got a webpage from where I be able to in fact get helpful information concerning my study
  and knowledge.

  my webpage ... viagra online

  YanıtlaSil